MUĞLA
MİLAS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2019-2020 Eğitim Öğretim yılının açılışı ve İlköğretim Haftası kutlama programı kapsamında bugün ilk olarak Atapark Meydanında Atatürk Anıtı'na çelenk sunuldu.
![2019-2020 Eğitim Öğretim yılının açılışı ve İlköğretim Haftası kutlama programı kapsamında bugün ilk olarak Atapark Meydanında Atatürk Anıtı'na çelenk sunuldu.](/meb_iys_dosyalar/2019_09/11151407_DSC_0092.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa BAL tarafından Atatürk Anıtı'na İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çelenginin sunulması ile başlayan program akabinde saygı duruşu ve İstiklal Marşı´nın okunması ile sona erdi.
Program düzenlenen ilköğretim haftası kortej yürüyüşü ile devam etti.